Tartu on heade mõtete linn. Rahvaarvult Eesti teine linn. Tartus asuvad Eesti ainus klassikaline ülikool – 1632. aastal asutatud Tartu Ülikool – ning Eesti vanim tänini tegutsev teater Vanemuine.
 
Tartu Mill AS
on eestimaine jahu ja jahutoodete tootja. Meil on valdkonna tipptehnoloogia ja parimad spetsialistid. Hindame kvaliteeti ja panustame sellesse!

MyFitness “Passionate about fitness!” - Me armastame oma valdkonda ning arendame oma meeskonda ja klubisid pidevalt selle nimel, et pakkuda võimalikult paljudele inimestele võimalust leida tee paremale elustiilile.

 Invest-Ekspert peamine tegevusala on kinnisvara üürileandmine. Samuti pakume reklaampinda Tartus, Turu tn. 51 asuval LED-ekraanil. 

 Agriland OÜ eesmärgiks on pakkuda oma klientidele tõeliselt häid masinaid, seadmeid ja tööriistu ning töötab pühendunult selle nimel, et olla parimaks klienditeenindusega ettevõtteks põllumajanduse valdkonnas.

Raadio RING FM- Suurimad hitid sajandivahetusest tänapävani! Tallinnas ja Harjumaal 105,8 MHz, Tartumaal 104,7 MHz, Pärnumaal 93,9 MHz ja Lõuna-Eestis 101,7 MHz.
 Timecolors on tegutsenud sõiduautode kereremondiga alates 1994. aastast. Meie eesmärk on olla parim koostööpartner klientidele ja anda igakülgset abi kiireks teeninduseks.
Alexela Bunkering põhitegevuseks on vedel- ja gaaskütuse hulgimüük.
 
Maris Gilden AS
tootesari Väike Väänik on loodud selleks, et nii suured kui väiksed magusasõbrad saaksid korraks aja maha võtta, lõõgastuda ning meenutada, milline maitse on lapsepõlvel. 
 

Joel Ostrati valmistoitudud - need on mõeldud kõigile, kes hindavad head maitset, tervislikkust ja eelkõige – oma aega. Lihtsalt küpseta, naudi, ela!

 EKLT OÜ on rahvusvahelise kiirkullerfirma UPS volitatud töövõtja Eestis aastast 1994. UPS on maailma suurim pakkide kättetoimetamisfirma ning tarneketilahenduste ülemaailmne liider.
Autospirit Tartu - Fiat, Kia, Mazda ja Nissan´i müük ja hooldus.
Chevrolet hooldus.
 Ropka Värvikoda OÜ tegevusvaldkonnaks on sõidukite avariijärgne remont. Meie peamisteks klientideks on mitmed kindlustusfirmad, autoesindused ja eraisikud.
  
Trükikoda PrintStart pakub oma klientidele parimat trükiteenust. Meie eelisteks on erinevad trükitehnikad ja järeltöötlused.
SKARABEUS Julgestusteenistus on üle-Eestiline turvaettevõtja alates aastast 2005, osakondadega Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kesk-Eestis. 
 


Min-Max Trading OÜ põhitegevuseks on
spordikaupade hulgimüük.